/Нові/ Правила співіснування на форумі ГА - голосування

Список форумів Робота у практичній площині Конференц-зал Затвердження документів

Опис: Голосування, прикінцеві обговорення питань по яким приймаються рішення – правила, норми, декларації, плани, тощо.
Правила форуму: Панель голосування діє лише для користувачів включених до групи "Учасники". Але висловлені аргументовані позиції будь-якого користувача форуму можуть змінити більше ніж галочка у панелі голосування.
Модератор: Serg

Ваше ставлення до запропонованого документу

ПІДТРИМУЮ
2
Альтруїст, Serg
100%
НЕ ПІДТРИМУЮ
0
Голосів немає
Не голосував, передумав, не знаю
0
Голосів немає
 
Всього проголосували: 2

#1 Serg » 25 липня 2012, 19:20

Після публікації пропозиції про оновлення правил, доповнень чи зауважень не поступало, тому згідно діючих правил пункт 4.4, виносимо їх на остаточне затвердження, взамін старих.

Прошу всіх виразити свою позицію відносно цього питання.
(Пропозиції, доповнення, зауваження, голосування)

Ключові умови норм регламенту щодо голосування:
 • Голосування безстрокове, усі з тих хто проголосував завжди зможуть змінити свій вибір.
 • 75% і більше, тих хто підтримує, тривалістю більше десяти днів - приймаємо.
 • 25% і менше, тих хто підтримує, тривалістю більше десяти днів - скасовуємо.
  (якщо документ обов'язковий, то скасування старого документа проводиться у результаті прийняття нового)
 • Кворум - обмежень немає.
 • Графа "не голосував" у підрахунку голосів не враховується.

:arrow: Для того щоб ваш голос був врахований, вибравши (змінивши) варіант відповіді у графі для голосування,
необхідно натиснути кнопку - "проголосувати".
:!:

Правила співіснування на форумі ГА (нажміть тут, для перегляду прихованого тексту)
По русски

Правила співіснування на форумі ГА

Форум є важливою складовою проекту, виступає в ролі головного відкритого засоби комунікації для всіх бажаючих, де можна впливати на все що відбувається в рамках проекту - на поточну роботу, на його цілі і засоби, на питання побудови об'єднань громадян у його рамках, на питання розвитку та перебудови всієї держави, згідно з цільовим призначення проекту, і т.п.

Дані правила покликані сприяти комфортному співіснування всіх відвідувачів і поширюються на весь форум. В окремих розділах / підрозділах можлива наявність власних правил, які уточнюють і деталізують правила поведінки в них. При цьому дані правила залишаються обов'язковими в будь-якому випадку.

Загальні положення
 1. Об'єднання «ГА» ставить за мету демократичні перетворення Україні, і категорично не сприймає екстремізм, заклики до насильства та розпалювання національної ненависті.
 2. Оскільки консенсус, при різнобічних інтересах можливий тільки при наявності розумних компромісів - вітається толерантність, взаємоповага і готовність знаходити спільне рішення.
 3. Будь-хто, виявши на сайті/форумі матеріали, які він не вважає такими що не відповідають дійсності, може звернутися до адміністрації сайту з аргументованим спростуванням для виправлення ситуації.
 4. На форумі дозволяється використовувати будь-яку зручну вам мову спілкування, на якій розмовляють народи що населяють Україну. Однак, для того щоб вас зрозуміли якомога більша кількість учасників, бажано використовувати державну мову, або ту, яка найбільш вживається в тій чи іншій темі.
 5. Після закінчення 6-и годин, з моменту опублікування повідомлення на форумі, повідомлення стає власністю форуму і користувач не може його редагувати. Тим не менш, автор повідомлення в будь-який момент може звернутися до модератора, з проханням про його виправлення. Якщо це не стосується зміни сенсу, раніше сказаного, повідомлення буде виправлено. Повідомлення також може бути тимчасово або постійно видалено.
Реєстрація користувачів
 1. Реєструючись на форумі, користувач погоджується виконувати дані Правила.
 2. Вибір імені користувача (Ваш nickname) є Вашим виключним правом. Адміністрація залишає за собою право вжити заходів до припинення використання Вашого nickname, якщо його використання порушує загальноприйняті моральні і етичні норми або є образливим для інших користувачів форуму.
 3. У разі, якщо Ви не проявляєте активність на форумі протягом тривалого часу (понад 6-и місяців), ваш профіль може бути вилучено.
Публікація повідомлень
 1. Назва теми має бути інформативною, максимально чітко відображаючи сенс піднятого питання.
 2. Перед створенням нової теми переконайтеся, що Ви створюєте її в розділі відповідної тематики, а також постарайтеся переконатися в тому, що дане питання не обговорювалося раніше.
 3. Заборонено створення однакових тем в різних розділах і розміщення однакових за змістом повідомлень у різні теми.
Відносини між користувачами і адміністрацією
 1. Модератор форуму обирається з числа його учасників, відкрито, користувачами форуму що перебувають у групі "прихильники", відповідно до доповнення до даних правил - Правила для модераторів форуму. У разі відсутності модератора його функції, по можливості виконують учасники форуму що мають адміністративні права - адміністратор та координатори.
 2. У своїх діях адміністрація форуму керується здоровим глуздом цими правилами і внутрішніми правилами управління форумом.
 3. Обговорення дій адміністрації (адміністраторів і модераторів форуму), з того чи іншого дії на порушення, дозволено лише в спеціалізованому розділі форуму - "КОРЗИНА", або в темі де відбувається їх обрання.
 4. Адміністрація не має права змінювати дані правила без попереднього відкритого обговорення та затвердження їх учасниками проекту з подальшим повідомленням про це користувачів форуму. Всі зміни і новації на форумі проводяться адміністрацією з урахуванням думок і інтересів користувачів.
Критерії модерування повідомлень і тем
При розміщення повідомлень заборонено:
 1. Реклама та піар будь-яких політиків і політичних сил. Обговорення будь-яких політичних об'єктів і суб'єктів, що не входять в проект "ГА" можливе тільки в контексті їхньої історичної ролі в новітній історії Україна у спеціальних розділах.
 2. Піднімати питання, не пов'язані з сучасної історії України, з'ясовувати, хто від кого походить і хто кому винен.
 3. Застосування грубих висловів та ненормативної лексики, включаючи завуальованих спецсимволами.
 4. З'ясування особистих відносин в тематичних розділах. Для особистого спілкування використовуйте пошту, приватні повідомлення або спеціально для цього призначений розділ форуму – «Центр з'ясування стосунків».
 5. Публікація повідомлень що містять заклики до насильства, розпалювання національної ненависті, тощо, що суперечать Конституції і законам України.
 6. Публікація повідомлень, що провокують флейм, перехід на особистості та інші деструктивні процеси.
 7. Публікація безглуздих повідомлень, порожнього характеру, або таких що не відповідають тематиці обговорюваних питань.
 8. Використання в повідомленні тільки ВЕЛИКИХ літер (у верхньому регістрі).
 9. Використання в повідомленнях, підписах і аватарах грубих або ненормативних слів.
 10. Публікація матеріалів рекламного характеру та їх масова розсилка в особистих повідомленнях, крім місць спеціально для цього призначених.
 11. Реєструвати більше одного облікового запису, безглузді імена (ніки) (наприклад, 67я6гроро8), а також використовувати в їхній якості грубі або нецензурні слова, адреси вебсайтів, пошти.
 12. Називати теми неоднозначно (наприклад, "Всім привіт!").
Зауваження на форумі і їх дія
 • В результаті порушень даних правил учасникам форуму можуть виноситься зауваження - Флуд, Офф-топ, Флейм, з одночасним перенесенням повідомлень з порушенням в "КОРЗИНУ", із зазначенням пунктів які воно порушує.
 • В разі повтору порушень, після третього, виноситься зауваження з позначкою "Бан" і включення учасника до групи "Порушники".
 • Всі учасники форуму з зауваженням перебувають під особливою увагою адміністрації.
  З «КОРЗИНИ», повідомлення видаляються автоматично після закінчення семи днів від дати останнього в ній повідомлення, якщо їх автору не вдалося переконати адміністрацію / модератора повернути повідомлення назад.
 • Після видалення / перенесення з "КОРЗИНИ" теми ініційованої порушенням, їх автору зауваження знімається.
 • При накопиченні в «КОРЗИНІ» більше 10-та зауважень на ім'я одного користувача, цьому користувачеві закривається доступ до форуму на 30 днів.
Терміни та їх визначення .
 • Флуд: слабозмістовне, неконструктивну повідомлення для набивання кількості повідомлень.
 • Офф-топ: повідомлення не відповідає темі обговорень.
 • Флейм: з'ясування відносин, провокації, образи тощо, сюди також належать повідомлення написані ВЕЛИКИМИ літерами ("капс"), або надмірно великим шрифтом.
 • Бан: відсторонення від усіх тематичних розділів форуму - доступ лише для читання. Забанені користувачі можуть писати лише в розділі «КОРЗИНА», а також відправляти персональні повідомлення іншим учасникам форуму.

Дані правила, крім загальних норм для форуму мають два доповнення, для користувачів бажаючих мати причетність до проекту:
- Правила формування та роботи груп, в складі проекту - прихильники, учасники, координатори.
- Правила для модераторів форуму, для користувачів бажаючих стати модератором.

Адміністрація не несе відповідальності за матеріали, що публікуються користувачами, однак вживає всіх заходів, щоб вони відповідали правилам. І для прискорення реакції, просить всіх користувачів форуму по можливості інформувати адміністрацію про помічені порушення для їх усунення.
Востаннє редагувалось Serg 20 травня 2013, 20:34, всього редагувалось 11 раз(ів).
Причина: доповнення, поправки
Життя занадто коротке, щоби витрачати його на втілення чужих мрій
Serg M
Автор теми, Координатор
Координатор
Аватар
Вік: 52
Звідки: Україна, Кіровоград.
Репутація: 97 (+121/−24)
Толерантність: 119
Повідомлення: 3976
Теми: 144
З нами: 10 років 10 місяців

Re: /Нові/ Правила співіснування на форумі ГА - голосування

#2 Serg » 7 серпня 2012, 19:39

По результатам голосування, нові «Правила співіснування на форумі ГА», затверджені в статус офіційного документу.

В ході голосування з 25 липня 2012р, до – 7 серпня 2012р, підтримка даних правил трималась на відмітці 100%, на протязі більше ніж - 10 днів. За цей час всі запропоновані поправки були внесені в документ.

Кількість учасників що прийняли участь в голосуванні - ДВА,
Підтримую - ДВА
Не підтримую - НУЛЬ


Що забезпечує умови прийняття рішення, згідно регламенту - підтримка у 75% і більше, на протязі більш ніж 10 днів.

Незважаючи на це, даний документ підлягає обговоренню, змінам і доповненням, згідно правил регламенту.

Дякую за співпрацю, всім хто приймав участь у підготовці даного документу.
Serg M
Автор теми, Координатор
Координатор
Аватар
Вік: 52
Звідки: Україна, Кіровоград.
Репутація: 97 (+121/−24)
Толерантність: 119
Повідомлення: 3976
Теми: 144
З нами: 10 років 10 місяців

Re: /Нові/ Правила співіснування на форумі ГА - голосування

#3 Serg » 24 грудня 2012, 14:49

Тут по ходу дела выяснилось, что пункт 4 несколько дублирует и противоречит пунктам 6 и 7, пятого раздела правил.
При розміщення повідомлень заборонено:
4. З'ясування особистих відносин в тематичних розділах. Для особистого спілкування використовуйте пошту, приватні повідомлення або спеціально для цього призначений розділ форуму – «Центр з'ясування стосунків»."
...
6. Публікація повідомлень, що провокують флейм, перехід на особистості та інші деструктивні процеси.
7. Публікація безглуздих повідомлень, порожнього характеру, або таких що не відповідають тематиці обговорюваних питань.
Посему собственно оговоренный в пункте 4 подраздел - «Центр з'ясування стосунків», был удален.

Потому думаю правильней будет 4 пункт удалить, как "толковательный", дублирующий пункт, с противоречием пунктам 6 и 7.
Есть у кого еще какие мысли, по этому поводу?
Життя занадто коротке, щоби витрачати його на втілення чужих мрій
Serg M
Автор теми, Координатор
Координатор
Аватар
Вік: 52
Звідки: Україна, Кіровоград.
Репутація: 97 (+121/−24)
Толерантність: 119
Повідомлення: 3976
Теми: 144
З нами: 10 років 10 місяців

#4 Serg » 19 грудня 2013, 23:54

А что если нам удалить из правил пункт о удалении пользователя в случае его длительного отсутствия.
Реєстрація користувачів
...
3. У разі, якщо Ви не проявляєте активність на форумі протягом тривалого часу (понад 6-и місяців), ваш профіль може бути вилучено.

Я считаю что на данный момент этот пункт тут лишний.

Удаляем?

А может и еще что-то удалить/добавить/исправить.... :?:
Життя занадто коротке, щоби витрачати його на втілення чужих мрій
Serg M
Автор теми, Координатор
Координатор
Аватар
Вік: 52
Звідки: Україна, Кіровоград.
Репутація: 97 (+121/−24)
Толерантність: 119
Повідомлення: 3976
Теми: 144
З нами: 10 років 10 місяців


Повернутись в Затвердження документів

Хто зараз на сайті (базується на активності користувачів за останні 120 хвилин)

Зараз переглядають цей форум: 1 гість

cron