Територыальна громада міста Хмельницького

Список форумів Робота у практичній площині Регіональні форуми Хмельницька область

#1 Serg » 22 листопада 2013, 20:56

Вих. № 0120925/1 від 25 вересня 2012 року
  Голові Хмельницької міської ради
  Голові Хмельницької обласної державної адміністрації
  Голові Хмельницької обласної ради
  Начальнику Хмельницького міськрайонного управління юстиції
  Голові Хмельницького міськрайонного суду
  Начальнику Головного управління статистики у місті Хмельницькому
  Прокурору міста Хмельницького
  Начальнику управління СБУ України в Хмельницькій області
  Начальнику Хмельницької митниці
  Військовому комісару Хмельницької області
  Начальнику відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції в Хмельницькій області
  Прокурору Хмельницької області
  Голові Апеляційного суду Хмельницької області
  Голові Господарського суду Хмельницької області
  Начальнику управління МВС України в Хмельницькій області
  Голові Державної податкової адміністрації в Хмельницькій області
  Начальнику Хмельницького обласного управління юстиції
  Голові Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України
  Голові Державної податкової інспекції у місті Хмельницькому
  Начальнику Хмельницького міського відділу УМВС України в Хмельницькій області
  Президенту Хмельницької торгово-промислової палати
  Начальнику управління ЖКГ

ПОВІДОМЛЕННЯ
Жителі міста Хмельницького, ретельно вивчивши передвиборну програму В.Ф. Януковича «Україна для людей», дійшли висновку, що в державі Україна на сьогоднішній день, нажаль, відсутній механізм реалізації прав і свобод людини, які закріплено у Конституції України, міжнародному ратифікованому праві та законах України. Виходячи з цього, жителями міста Хмельницького було прийнято рішення самостійно розпочати власну владно-фінансову, некомерційну економічну та соціальну діяльність у міжнародному правовому статусі «людина».

З метою уникнення непорозумінь, жителі міста Хмельницького, які почали діяти у міжнародному правовому статусі «людина», зажадали мати при собі документи, що затверджували б правосуб’єктність людини відповідно до статті 16 Міжнародного пакту про громадянські і політичні права (пакт ратифіковано Указом Президії Верховної Ради Української РСР N 2148-VIII (2148-08) від 19.10.73) та статті 6 Загальної декларації прав людини. Як з’ясувалося, ніхто у державі Україна не має повноважень, необхідних для видачі людині будь-яких документів, які б затверджували її правосуб’єктність. Натомість сама людина, яка є джерелом влади в країні, та перед якою згідно статті 3 Конституції України відповідає уся держава, має всі необхідні повноваження для самостійного затвердження своєї правосуб’єктності. Таким чином, розпочато процес, за яким кожна людина незабаром буде мати письмове Волевиявлення з метою затвердження своєї правосуб’єктності. Зразки типових Волевиявлень додаються. Але важливо усвідомлювати, що навіть клаптик паперу, на якому записано «я є людина» є цілком достатнім для визначення правосуб’єктності такої людини. Достатньо навіть усної заяви людини про те, що вона є людина. Так визначено міжнародним ратифікованим правом. Для більш глибокого розуміння суті цього питання, вважаю за доцільне навести цитату з «Руководства ООН для коренных народов»:
«…закон не устанавливает права человека. Права человека – это права, которые каждый человек имеет вследствие того, что он является человеческой личностью. Договора и другие источники права… служат для формальной защиты прав отдельных лиц и групп от действий или бездействия правительств, которые препятствуют осуществлению их прав человека».

З метою уникнення непорозумінь та несвідомих, ненавмисних порушень статей 111, 357, 364, 365, 371, 382, 442 та 444 Кримінального кодексу України з боку державних службовців, прошу проінструктувати усіх, кого це стосується, про наступне:
– невизнання правосуб’єктності людини рівнозначно спричиненню правової смерті людині та знищенню її прав і свобод, що є тяжким злочином проти людини і людства, який не має строків давності при розгляді у суді;
– вилучення Волевиявлення у людини є злочином відповідно до статті 357 Кримінального кодексу України;
– в Україні, відповідно до статті 8 Основного Закону України, визначено та діє принцип верховенства права, за яким Конституція України та міжнародне ратифіковане право мають найвищу правову та юридичну силу, а суб’єкти міжнародного права – люди – мають верховенство права по відношенню до будь-якої фізичної особи або мігранта, які не є суб’єктами Конституції України, тобто являють собою неконституційні суб’єкти права;
– відповідно до статей 8 та 22 Конституції України не підлягають застосуванню судами закони та інші нормативно-правові акти, якими скасовуються конституційні права і свободи людини, а також нові закони, які звужують зміст та обсяг встановлених Конституцією України і чинними законами прав і свобод, – так визначено ч.1 п.19 Постанови № 8 Пленуму Верховного Суду України від 13.06.2007;
– відповідно до частини 2 статті 68 Основного Закону України – «Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності».

З метою реалізації прав і свобод, закріплених у статтях 5, 69 та розділу XI Конституції України, а також у Законі України № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування», 9 вересня 2012 року людьми – жителями міста Хмельницького було створено Договір територіальної громади міста Хмельницького – міжнародну суверенну владну неурядову організаційно-правову форму самозабезпечення, самоорганізації, самозахисту, безпосереднього самоврядування та прямого народовладдя територіальної громади міста Хмельницького – первинного суб'єкта місцевого самоврядування та основного носія його функцій і повноважень. Текст Договору територіальної громади міста Хмельницького додається.

З метою реалізації прав і свобод, закріплених у Конституції України, міжнародному ратифікованому праві, Законі України № 959-XII «Про зовнішньоекономічну діяльність» та Законі України № 1560-XII «Про інвестиційну діяльність» 09 вересня 2012 року було створено регіональний консорціум «Хмельницький» як міжнародну суверенну владно-фінансову неурядову спільно-сумісну інвестиційно-інноваційну некомерційну соціально-економічну організаційно-правову багатоманітну договірну форму самозабезпечення, самоорганізації, самозахисту, безпосереднього самоврядування та прямого народовладдя людей. 22 вересня 2012 року консорціум «Хмельницький» було акредитовано при територіальній громаді міста Хмельницького. Копія Свідоцтва про акредитацію консорціуму «Хмельницький» додається.
Також, 22 вересня 2012 року було створено Генеральний міжнародний некомерційний спільний інвестиційно-інноваційний проект територіальної громади міста Хмельницького та регіонального консорціуму «Хмельницький» з метою реконструкції та розвитку міста Хмельницького.

З метою забезпечення безпеки діяльності територіальної громади міста Хмельницького та учасників консорціуму «Хмельницький» було створено групи швидкого реагування з правового врегулювання можливих непорозумінь з боку суб’єктів комерційного економічного простору – юридичних, фізичних та інших осіб.

З повагою,
людина, Уповноважений у справах
територіальної громади міста Хмельницького
Життя занадто коротке, щоби витрачати його на втілення чужих мрій
Serg M
Автор теми, Координатор
Координатор
Аватар
Вік: 52
Звідки: Україна, Кіровоград.
Репутація: 97 (+121/−24)
Толерантність: 119
Повідомлення: 3976
Теми: 144
З нами: 10 років 10 місяців

Назва форуму: Хмельницька область

Швидка відповідь


Це запитання призначено для запобігання автоматичному заповненню форм спам-ботами.
   

Повернутись в Хмельницька область

Хто зараз на сайті (базується на активності користувачів за останні 120 хвилин)

Зараз переглядають цей форум: 1 гість

cron