Центр взаємодопомоги - презентація

Список форумів Робота у практичній площині Оголошення, новини, інформування

#1 Serg » 15 травня 2011, 1:51


 • Якщо Ви зіткнулися з деякими проблемами соціального, трудового, економічного, юридичного і т.п. характеру і благополучно їх вирішили, або Вам відомо як ці проблеми вирішив хтось, своїм досвідом Ви можете допомогти подолати їх іншим людям, розповівши про це в нашому «ЦЕНТРІ ВЗАЄМОДОПОМОГИ», в розділі: "Проблема - рішення".

 • Якщо у Вас проблеми, і Вам невідомі ні причини, ні способи їх вирішення, заходьте в наш «ЦЕНТР ВЗАЄМОДОПОМОГИ», в розділ: "Проблема - рішення", можливо там вже викладено рішення або за вашим описом-проханням хтось зможе надати Вам конкретні рекомендації, допомогу.

 • Якщо проблема загально-суспільного характеру, можливо в ньому ми зможемо знайти підказку, у підрозділі - "Корисна інформація для самоосвіти".

 • Якщо ви шукайте/маєте інформацію бізнес характеру від виробника чи споживача, тут ви можете знайти необхідну інформацію чи розмістити свою, або залишити відгук, в підрозділі - Пропозиції товарів, послуг, оголошення, обговорення

Схема, побудови й розвитку "центру взаємодопомоги" обговорюється тут, приймаються побажання, зауваження, коментарі.
Будемо вдячні усім хто виразить свої зауваження, побажання, коментарі, та прийме участь в наповненні даного розділу.
Востаннє редагувалось Serg 3 лютого 2014, 1:49, всього редагувалось 3 раз(ів).
Причина: Правки, доповнення
Serg M
Автор теми, Координатор
Координатор
Аватар
Вік: 52
Звідки: Україна, Кіровоград.
Репутація: 97 (+121/−24)
Толерантність: 119
Повідомлення: 3976
Теми: 144
З нами: 10 років 10 місяців

Центр взаємодопомоги - правила

#2 Serg » 11 лютого 2013, 13:21

  Правила розміщення оголошень, пропозицій, відгуків, прохань, коментарів, пояснень... у ЦВ

Вся інформація, яка публікується в даному розділі, приймається на основі повної довіри.
Рекламні матеріали надає рекламодавець. Проект ГА не несе відповідальності за якість товарів та послуг, що рекламуються, а також за неточність, недостовірність або некоректність інформації про предмет реклами.

За достовірність всієї інформації в оголошенні, за належне його представлення, несе відповідальність рекламодавець (дотримання авторських прав та прав третіх осіб, наявність посилань на ліцензії, вказівки на сертифікацію продукції і послуг тощо.), передбачених законодавством України, якщо відповідно до закону вони мають бути вказані.

 • Якщо у вас питання чи яка проблема, опишіть їх, та по можливості супутні до них обставини.
 • Повідомлення рецепт/відповідь/підказка/... на поставлене вище питання бажано приводити з посиланнями на документи, чи на додаткові матеріали, необхідні для вирішення питання чи для кращого розуміння.
 • Повідомлення інформаційно споживчого характеру товарів і послуг від виробника, бажано лишати з контактною інформацією - адреса/tel/mail/http/icq/...

У відповідності з вимогами Законодавства України, а також нашими правилами, заборонено публікувати оголошення наступного характеру:
 • Про купівлю-продаж документів, наркотиків, зброї, отрут, внутрішніх органів, крові, плазми; незареєстрованих комп'ютерних програм; державних нагород України, колишнього СРСР та інших країн; паспортів, трудових книжок, дипломів та інших документів; про пропаганду проституції;
 • Містять інформацію, яка не підлягає передачі іншим особам, які дискредитують фізичних осіб, неприйнятні з етичних міркувань
 • Містять інформацію про інтимних послугах
Переконливе прохання, при подачі оголошення керуйтеся законами України, правилами правопису і здоровим глуздом. Ми залишаємо за собою право скорочувати, або видаляти оголошення при виявленні зазначених тут недоліків.

Копіювання представленої в даному розділі інформації допускається з наявністю посилання на нього.
Востаннє редагувалось Serg 11 червня 2013, 20:01, всього редагувалось 1 раз.
Причина: Правки, доповнення
Життя занадто коротке, щоби витрачати його на втілення чужих мрій
Serg M
Автор теми, Координатор
Координатор
Аватар
Вік: 52
Звідки: Україна, Кіровоград.
Репутація: 97 (+121/−24)
Толерантність: 119
Повідомлення: 3976
Теми: 144
З нами: 10 років 10 місяців


Повернутись в Оголошення, новини, інформування

Хто зараз на сайті (базується на активності користувачів за останні 120 хвилин)

Зараз переглядають цей форум: 1 гість

cron